Tematické dny – přihlašování

6. 10. 2023, Aktuality
Tematické dny – přihlašování

Informace a organizační pokyny k tematickému dni pro 3.-5.ročník a 6.-9.ročník.

I v letošním roce chystáme pro žáky naší školy tematické dny. V tento den neprobíhá výuka dle rozvrhu. Žáci si dopředu volí téma z nabídky a rozhodují se, kterému tématu se chtějí po dvě setkání věnovat. Nabízená témata se liší podle ročníků, podrobný seznam naleznete níže:

Přehled témat pro 3-5.ročník.

Přehled témat pro 6.-9.ročník

Co je potřeba udělat, aby se žáci mohli zapojit do tematického dne:

Nejprve si pročtěte informace o všech navrhovaných tématech. Vyberte si 3 nejoblíbenější témata a 1 nejméně oblíbené téma a označte je v přihlášce (vizte níže).
Možnost přihlašování končí 15. 10. ve 23 hodin. Poté proběhne vyhodnocení. Je zřejmé, že ne každému se podaří dostat na téma, které měl za nejvíce poptávané, ale vždy se snažíme, aby se děti dostaly alespoň na jedno z vybíraných témat. Po 18.10. 2023 budou žákům zaslány informace s rozdělením do témat. Vedoucí tématu zašle e-mailem organizační pokyny k programu.

Tematický den 3.-5.ročník

Termíny: pondělí 23.10. a čtvrtek 21.3.

Přihláška: Přihláška 3.-5.ročník

Tematický den 6.-9.ročník

Termíny: termín úterý 24.10. a středa 20.3.

Přihláška: Přihláška 6.-9.ročník

Děkujeme za spolupráci a pomoc dětem při vyplňování formulářů.

V případě dotazů se obracejte na e-mail: palenickova.petra@zschyne.cz.