Volná místa

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Nejste si jisti, jestli má vůbec smysl se ptát? Neváhejte, i když zde není aktuálně žádná hledaná pozice vypsána, můžete poslat životopis na reditel@zschyne.cz

Krátce o nás...

Jsme běžná základní škola pro všechny děti z okolí. Ráno ve sborovně voní káva, u které si povídáme o dětech, suplování i vlastních starostech.

Začínáme v 8.15 hodin. Scházíme se každé pondělí na poradách, kdy plánujeme, řešíme, diskutujeme a máme prostor pro sdílení myšlenek, úspěchů i obav. Máme společnou filozofii, motto, realizujeme tematické dny, kdy dětem ukazujeme to, co nás baví. Chceme a učíme jinak. Propojujeme děti jednotlivých ročníků, organizujeme v průběhu roku mnoho akcí, realizujeme projekty. Na prvním stupni neznámkujeme, učíme v blocích, máme max.20 dětí ve třídě. Sídlíme v nové budově, máme moderní technické vybavení, z velkých oken vidíme na Prahu, někdy i horu Říp.

Jsme odvážní, nebojíme se nových věcí ani problémů. Do procesu řízení školy zapojujeme děti formou žákovského parlamentu. Máme silnou podporu vedení školy. Máme jasnou mysl a otevřené srdce. Jsme spolu rádi a umíme si to užit. Ale je nás pořád málo…

Hledáme asistenty pedagoga

Od září 2022 máme volných několik pozic asistentů pedagoga. Aktuálně hledáme asistenty víceméně do všech ročníků od 1. do 7.

Práce asistenta pedagoga je většinou na úvazek 0,5 – 0,6. Základní hrubý plat při plném úvazku je cca 25 tisíc hrubého.

Asistent pedagoga by měl mít minimálně maturitní vzdělání a absolvování kurzu asistenta pedagoga. Kurz asistenta pedagoga si můžete dodělat během zaměstnání.

Hlavní činnost asistenta pedagoga:

-kooperace s pedagogickým týmem
-pomoc žákům/žáku při: vstupu na základní školu / přizpůsobení se školnímu prostředí
-komunikace s žáky i se zákonnými zástupci, je určitým prostředníkem mezi školou a rodinou žáka, pokud pochází z odlišného sociokulturního prostředí.
-individuální práce s určeným žákem

V případě zájmu pište na reditel@zschyne.cz nebo pište sms na číslo 603276273.

 

Hledáme učitele

Dlouhodobě bychom do našeho týmu rádi přivítali novou kolegyni, nebo kolegu, kteří by u nás učili předmět science (bloková výuka biologie, fyziky, chemie). Pro školní rok 2022-23 už máme úvazky připravené, ale víme, že nové kolegy budeme potřebovat.

 

Stále také hledáme kvalifikované učitele 1. stupně a kvalifikované učitele 2. stupně (ideálně aprobace ČJ, MAT, AJ, NJ, IKT, OSV, TV)

 

Pokud byste se k nám chtěli podívat a zjistit, zda by se Vám u nás líbilo, pište na reditel@zschyne.cz

 

Hledáme suplenty

EDIT: Aktuálně nové suplenty nehledáme

 

Hledáme člověka, který by chtěl vypomoci s výukou v situacích, kdy nárazově chybí více z našich učitelů. Jedná se o práci vhodnou pro studenty, učitele v důchodu či ostatní zájemce, kteří mohou v dopoledních hodinách pracovat a mají zkušenost se vzděláváním. Suplent učí dle pokladů, které mu připraví vyučující.

Také hledáme suplenty do školní družiny. Jedná se takřka vždy o konkrétní čas 12:00-16:00.

Typ smlouvy: Dohoda o provedení práce, 200 Kč/hod.

Hledáme vychovatele

Do týmu naší školní družiny hledáme kvalifikované vychovatele nebo vychovatelky.

Nabízíme úvazek v rozmezí 0,6-1,0. Práce ve školní družině se ideálně kombinuje s prací asistenta pedagoga.

Hledáme provozní zaměstnance

HLEDÁME UKLÍZEČE/KU

Přijmeme paní/pána na dlouhodobý úklid do hlavní budovy Základní školy v Chýni.d. Práce je v odpoledních a večerních hodinách (nejdříve od 16,00 hod.), 5x týdně, na DPČ nebo pracovní smlouvu. Rozsah úklidu 4hod./úklid, vlastní rajón. Úklid tříd, kanceláří, společných prostor a sociálního zázemí. Tabulkový plat. V případě zájmu kontaktujte správce budov pana Jelínka na telefonu 725 021 458.