Volná místa

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Nejste si jisti, jestli má vůbec smysl se ptát? Neváhejte, i když zde není aktuálně žádná hledaná pozice vypsána, můžete poslat životopis na reditel@zschyne.cz

Krátce o nás...

Jsme běžná základní škola pro všechny děti z okolí. Ráno ve sborovně voní káva, u které si povídáme o dětech, suplování i vlastních starostech.

Začínáme v 8.15 hodin. Scházíme se každé pondělí na poradách, kdy plánujeme, řešíme, diskutujeme a máme prostor pro sdílení myšlenek, úspěchů i obav. Máme společnou filozofii, motto, realizujeme tematické dny, kdy dětem ukazujeme to, co nás baví. Chceme a učíme jinak. Propojujeme děti jednotlivých ročníků, organizujeme v průběhu roku mnoho akcí, realizujeme projekty. Na prvním stupni neznámkujeme, učíme v blocích, máme max.20 dětí ve třídě. Sídlíme v nové budově, máme moderní technické vybavení, z velkých oken vidíme na Prahu, někdy i horu Říp.

Jsme odvážní, nebojíme se nových věcí ani problémů. Do procesu řízení školy zapojujeme děti formou žákovského parlamentu. Máme silnou podporu vedení školy. Máme jasnou mysl a otevřené srdce. Jsme spolu rádi a umíme si to užit. Ale je nás pořád málo…

Hledáme učitele

Od září 2021 bychom v našem týmu rádi přivítali učitele nového učitele prvního stupně. Také hledáme učitele matematiky 2. stupně, který ovládá metodu prof. Hejného, či je otevřen se nové metodě naučit.

Pokud byste se k nám chtěli podívat a zjistit, zda by se Vám u nás líbilo, pište na reditel@zschyne.cz

 

Hledáme suplenty

Hledáme člověka, který by chtěl vypomoci s výukou v situacích, kdy nárazově chybí více z našich učitelů. Jedná se o práci vhodnou pro studenty, učitele v důchodu či ostatní zájemce, kteří mohou v dopoledních hodinách pracovat a mají zkušenost se vzděláváním. Suplent učí dle pokladů, které mu připraví vyučující.

Také hledáme suplenty do školní družiny. Jedná se takřka vždy o konkrétní čas 12:00-16:00.

Typ smlouvy: Dohoda o provedení práce, 200 Kč/hod.