Volná místa

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Nejste si jisti, jestli má vůbec smysl se ptát? Neváhejte, i když zde není aktuálně žádná hledaná pozice vypsána, můžete poslat životopis na reditel@zschyne.cz

Krátce o nás...

Jsme běžná základní škola pro všechny děti z okolí. Ráno ve sborovně voní káva, u které si povídáme o dětech, suplování i vlastních starostech.

Začínáme v 8.15 hodin. Scházíme se každé pondělí na poradách, kdy plánujeme, řešíme, diskutujeme a máme prostor pro sdílení myšlenek, úspěchů i obav. Máme společnou filozofii, motto, realizujeme tematické dny, kdy dětem ukazujeme to, co nás baví. Chceme a učíme jinak. Propojujeme děti jednotlivých ročníků, organizujeme v průběhu roku mnoho akcí, realizujeme projekty. Na prvním stupni neznámkujeme, učíme v blocích, máme max.20 dětí ve třídě. Sídlíme v nové budově, máme moderní technické vybavení, z velkých oken vidíme na Prahu, někdy i horu Říp.

Jsme odvážní, nebojíme se nových věcí ani problémů. Do procesu řízení školy zapojujeme děti formou žákovského parlamentu. Máme silnou podporu vedení školy. Máme jasnou mysl a otevřené srdce. Jsme spolu rádi a umíme si to užit. Ale je nás pořád málo…

Hledáme učitele

Od září 2022 bychom v našem týmu rádi přivítali nového učitele na prvním stupni.

Také hledáme učitele matematiky 2. stupně, který ovládá metodu prof. Hejného, či je otevřen se nové metodě naučit.

Rádi bychom také přivítali novou kolegyni, nebo kolegu, kteří by u nás učili předmět science (bloková výuka biologie, fyziky, chemie).

A krom všech výše uvedených bychom také rádi našli učitele českého jazyka.

 

Pokud byste se k nám chtěli podívat a zjistit, zda by se Vám u nás líbilo, pište na reditel@zschyne.cz

 

Hledáme suplenty

Hledáme člověka, který by chtěl vypomoci s výukou v situacích, kdy nárazově chybí více z našich učitelů. Jedná se o práci vhodnou pro studenty, učitele v důchodu či ostatní zájemce, kteří mohou v dopoledních hodinách pracovat a mají zkušenost se vzděláváním. Suplent učí dle pokladů, které mu připraví vyučující.

Také hledáme suplenty do školní družiny. Jedná se takřka vždy o konkrétní čas 12:00-16:00.

Typ smlouvy: Dohoda o provedení práce, 200 Kč/hod.