Aktuality od Parťáků

Co máme v plánu?

10.2.2023 Talentová show

27.4.2023 Spolu to dáme (maraton u rybníka)

Co letos děláme?

Perníkové srdce

Tradiční projekt Perníkové srdce probíhá v listopadových dnech již šestým rokem. Letos jsme utržili za perníčky více než 12 tisíc korun. Děkujeme rodičům, kamarádům a všem, kdo nám pomohli. Rádi předáme peníze do nemocnic Zdravotním klaunům.

Sbírka oblečení a hraček

Svatomartinský průvod již tradičně zahájil sbírku oblečení, hraček a dalších potřebných věcí pro děti, které nemají to štěstí a trpí materiální nouzí. Děkujeme za všechny, 2.12. odvezeme dvě plná auta věcí do Azylového domu do Kladna.

Drakiáda

Za tratí se dne 6.11. sešla skupina dětí, draků a rodičů. Soutěžili jsme o největšího či nejhezčího draka, který doletí výše, či vypadá nejoriginálněji. Původní termín jsme kvůli nepřízni počasí posunuli na neděli, což se vyplatilo, protože krásně svítilo sluníčko a účast byla hojná.

Volby do žákovského parlamentu proběhly 13. a 14.9.2022

Slavnostní jmenování do parlamentu

Dne 16.9.2022 celá škola slavnostně přivítala nové Parťáky. Pan ředitel spolu s paní starostkou Annou Chvojkovou a koordinátorkami parlamentu předali novým členům jmenovací dekrety a dali k podpisu smlouvu o spolupráci. Atmosféra byla slavnostní a radostná.

První zasedání proběhlo 3.10.2022.