Semináře pro rodiče a veřejnost

Myslíme i na rodiče, proto se snažíme do školy přilákat zajímavé lektory. Témata seminářů v naší nabídce se většinou týkají vzdělávání a výchovy.

Občas zdarma a občas za pár peněz se můžete vrátit do školních škamen a dozvědět se něco nového.

Výpis seminářů pro dospělé

21. 9. Seminář s Ivou Bečvářovou – Stupně života (přehled životních výzev dle sedmiletí)
1. 10. Seminář pro rodiče – Jak pracovat v MS Teams od 18h přihlášení zde
5. 10. Seminář pro rodiče – Jak pracovat v MS Teams od 18h přihlášení zde
19. 10. Seminář s Ivou Bečvářovou – Druhé sedmiletí dítěte
9. 11. Seminář s Ivou Bečvářovou – Výchova dětí dle temperamentů
30. 11. Seminář s Ivou Bečvářovou – Jak vědomě slavit advent
11. 1. Seminář s Ivou Bečvářovou – Výuka forem jako cesta pro děti i dospělé
8. 2. Seminář s Ivou Bečvářovou – Puberta

Semináře o výchově s Ivou Bečvářovou

Otevíráme cyklus přednášek naší oblíbené lektorky Ivy Bečvářové. První proběhne již 21.9. v 18 hodin v aule školy. Semináře jsou zdarma pro širokou veřejnost. Prosíme o přihlášení minimálně 7 dní před konáním semináře zde: https://forms.gle/KT1d7BjqLWzBndCN6 nebo na mail vyvialova.leona@zschyne.cz.

21.9. STUPNĚ ŽIVOTA
Chceme-li rozumět našim dětem a dobře je vychovávat, je potřeba  být vědomým a integrovaným rodičem. První přednášku našeho cyklu chápejme jako zásadní – nabízí dosud překvapivý pohled na výzvy, které nám život předkládá v jednotlivých sedmiletích života. Každý si přijde na své. Jakým výzvám čelíme? Jak svůj život může uchopit člověk v dětském věku, jak v 35 letech a jak v 63.roce života? A co stáří a umírání? Máme z nich strach? Jak naložit se závěrem života? Odkryjeme tajemství brány 42.roku? Projdeme ji správně?