Kroužky pro děti

Naše škola nabízí široké spektrum kroužků nejen pro školní děti.
Nabídku kroužků mohou využít i chýňská mládež a děti, které nechodí do naší školy.
Pro školní rok 2022/2023 se otevírá přihlašování do kroužků dne 2. září 2022.

Jak se přihlásit

Pro přihlášení do kroužků je nutné vyplnit online formulář . Ten bude otevřen pro přihlášení od 2. září 2022 od 7 hod do 6. září. 2022 do 23 hodin. Nejedná se o závaznou přihlášku (tu musíte podepsat zákonného zástupce), pouze o online registraci, na základě které budou generovány přihlášky dětí, které budou přijaty do kroužku. Rozhoduje pořadí online registrace.Po 6. 9. 2022 budou přihlášky vyhodnoceny a budete informováni na Vámi uvedený e-mail, zda byla kapacita kroužku naplněna a počítáme s Vámi či nikoliv.

V případě zařazení do kroužku budete vyzváni, abyste si vyzvedli přihlášku k podpisu a odeslali platbu. U paní hospodářky v kanceláři školy budou přihlášky připraveny k podpisu v týdnu 12. 9. – 16. 9. 2022. Bez podepsané přihlášky a zaslané platby na účet školy není dítě na kroužku přihlášeno. Kroužky budou začínat pravděpodobně v týdnu od 19. 9. 2022, dle aktuálního nařízení. V případě, že se kroužky neotevřou, případně budou přerušeny, bude Vám platba v poměrné výši vrácena (viz Obchodní podmínky ).

Formulář pro přihlášení do kroužků naleznete zde od 2.9.2022.

Naše nabídka

Nabídka kroužků je připravena ZDE

Pozor – v naší nabídce můžete najít tři druhy kroužků. Jedny pořádáme přímo my, přihlášky i platby dáváte tedy přímo škole. Další variantou v nabídce jsou lektoři kroužků, kteří si pronajímají prostor, přihlášky jdou přes školu, nicméně platby a vše další si řeší daně lektoři sami. A poslední variantou je kroužek, který organizačně škola nezajišťuje vůbec, tedy přihlášky i platby jdou přímo přes externí organizaci a můj jen kroužek v naší nabídce inzerujeme.

ZUŠka

Již od září 2017 spolupracujeme se Základní uměleckou školou Dr. Lidinské z Berouna, která má u nás ve škole pobočku. Zápis do ZUŠky probíhá vždy v září, většinou hned první nebo druhý školní den.Zápis probíhá v naší škole a zajišťuje ho sami pedagogové ze ZUŠky.

Aktuálně vyučované obory v naší škole jsou klavír, trubka, flétna, kytara elektrická i akustická, sólový zpěv.

Zápis proběhne v pátek 2.9.2022 od 11 do 17 hodin v aule školy.