Kroužky pro děti

Naše škola nabízí široké spektrum kroužků nejen pro školní děti.
Nabídku kroužků mohou využít i chýňská mládež a děti, které nechodí do naší školy.
Pro školní rok 2021/2022 se otevře přihlašování do kroužků až v září dle aktuální situace.

Jak se přihlásit

Pro přihlášení do kroužků v ZŠ Chýně Vás poprosíme o vyplnění níže uvedeného formuláře. Ten bude otevřen pro přihlášení od 30. srpna 2021 do 4. září. 2021. Nejedná se o závaznou přihlášku (ta se musí podepsat fyzicky), pouze o online přihlášení, na základě kterého budou děti přijaty do kroužku. Rozhoduje pořadí přihlášení. Po 6. 9. 2021 budou přihlášky vyhodnoceny a  budete informováni na Vámi uvedený mail, zda byla kapacita kroužku naplněna a počítáme s Vámi či nikoliv. V případě zařazení do kroužku budete vyzváni, abyste si v září vyzvedli přihlášku k podpisu a zaslali platbu.

U paní hospodářky v kanceláři školy bude vše připraveno k podpisu, a to v týdnu od 13. 9. – 17. 9. 2021. Bez podepsané přihlášky a zaslané platby na účet školy není dítě na kroužek přihlášeno. Kroužky budou začínat pravděpodobně v týdnu od 20. 9. 2021. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Formulář pro přihlášení do kroužků naleznete zde

Naše nabídka

U některých kroužků nejsou uvedeny přesné časy a dny. Důvodem je, že lektoři neznají svůj přesný rozvrh od září, proto nedokáží přislíbit termín. Pokud by se Vám líbilo kroužek navštěvovat, zapište se, o termínu budete informováni. V září se pak případně můžete odhlásit, když nebude termín vyhovovat. Volná místa budou dána k dispozici v druhém kole přihlášek.

Nabídka kroužků bude zveřejněna ZDE.

Pozor – v naší nabídce můžete najít tři druhu kroužků. Jedny organizujeme přímo my, přihlášky i platby dáváte tedy přímo škole. Další variantou v nabídce jsou lektoři kroužků, kteří si pronajímají prostor, přihlášky jdou přes školu, nicméně platby a vše další si řeší daní lektoři sami. A poslední variantou je kroužek, který organizačně škola nezajišťuje vůbec, tedy přihlášky i platby jdou přímo přes externí organizaci a my jen kroužek v naší nabídce inzerujeme.

ZUŠka

Již od září 2017 spolupracujeme se Základní uměleckou školou Dr. Lidinské z Berouna, která má u nás ve škole pobočku. Zápis do ZUŠky probíhá vždy v září, většinou hned první či druhý školní den. Zápis probíhá v naší škole a zajišťují ho sami pedagogové ze ZUŠky.

Aktuálně vyučované obory v naší škole jsou klavír, trubka, flétna, kytara elektrická i akustická, sólový zpěv.

Zápis proběhne 3.9. 2020 od 11 do 17 hodin.