Jídelna

Jídlo, na které budete vzpomínat

Co byste čekali od francouzského designéra jiného než cit pro jídlo a prostory s ním spojené.
Prostorná s krásným výhledem, příjemnou akustikou a především jídlem, na které se těšíme, taková je naše jídelna.

Naše školní jídelna nabízí výběr ze dvou jídel, salátový nebo ovocný bar a širokou nabídku nápojů – šťáva, voda, čaj, postmixovaný ovocný nápoj a občas mléko.

Jsme součástí projektu Zdravá školní jídelna

Kontaktní informace

Kontaktní osoba
Miroslava Turská
turska.miroslava@zschyne.cz
775 582 810

Stravovací systém
http://jidelna.chyne.cz

Účet pro platby za jídlo
279800389/0300

Jak se dostat k jídlu?

Nejdříve je nutné se ke stravování přihlásit.

Přihlásíte se nejsnáze po domluvě s paní vedoucí školní jídelny Mirkou Turskou. Zkuste to v pravidelných časech pro veřejnost mezi 8.00 a 9.00 ve školní jídelně (vstup z hlavního nádvoří)

Nezapomeňte si s sebou vzít 120 Kč na čip, ať můžete u oběda pípat.

Pokud se Vám nedaří trefit správný čas ani místo, tak neváhejte napsat email na turska.miroslava@zschyne.cz nebo zavolat na číslo 775 582 810.

Pakliže jste přihlášeni, dostanete se do stravovacího systému na této adrese http://jidelna.chyne.cz a můžete sobě nebo svému nešťastnému potomkovi objednat nějakou laskominu, o které budeme svorně tvrdit, že je tou nejlepší obědovou volbou.

A nezapomeňte nám pravidelně posílat peníze za obědy na účet 279800389/0300

Pokud nevíte kolik, tak se podívejte na Ceník školní jídelny od 1_2023

 

Stravování pro veřejnost

Školní jídelna nabízí možnost stravování pro veřejnost.
Obědy se vydávají v době 11.15 – 11:45.00 hodin. V tomto čase se můžete stravovat přímo v jídelně, nebo si můžete odnést jídlo s sebou.
Cena oběda 80,- Kč zahrnuje polévku, hlavní jídlo, salát. Obědy se hradí přímo v jídelně u paní Turské. Pro více informací můžete psát turska.miroslava@zschyne.cz  nebo zavolat na číslo 775 582 810.

Obědy je nutno objednávat/odhlašovat nejpozději den předem do 8 hodiny ráno (tedy na zítřejší oběd se musím přihlásit nejpozději dnes do 8 hod ranní).

Odhlašování obědů

V případě nemoci dítěte je možné vyzvednout oběd jen první den nemoci. Odhlašování obědů je nutné provést i v případě, kdy jste se své dítě omluvili ve Škole Online. Systém Školy Online a systém školní jídelny nejsou propojeny. Oběd můžete odhlásit přímo v systému http://jidelna.chyne.cz nebo můžete zavolat paní Turské 775 582 810

Aby naši žáci náhodou nehladověli, je všem primárně nastaven oběd číslo 1. Takže nezapomeňte si svou volbu změnit, nebo včas odhlásit, když budete někde u vody.

 

Vaříme s lehkostí, máme to vybavené

Kvalita nástroje se otiskne ve výrobě čehokoliv.
A protože naše zbrusu nová kuchyň je prostě úžasná, můžeme si dovolit vařit ještě s větší péčí a citem.