brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Informace k začátku školního roku

on 30.08.2018

Vážení rodiče,

ve škole online byste měli vidět aktuální rozvrh hodin. Je potřeba nastavit si nový školní rok a kliknout si do září. Oproti předchozí informaci došlo ke změnám i v odpoledním vyučování. Zároveň se aktuální rozvrh může během září nepatrně změnit, neb všichni studující kolegové ještě neznají svůj rozvrh. Zároveň je rozvrh nastaven na toto pololetí, kdy bude probíhat plavání. Může od druhého pololetí dojít ke změnám.

Plán příštího týdne:

Pondělí – všichni se setkáme v 8:15 před školou, proběhne představení a první zvonění prvních ročníků. V případě intenzivního deště bude program zkrácen a první zvonění prvňáčků proběhne v hale. Všichni žáci mají 1 vyučovací hodinu. Nicméně zejména první ročníky patrně neskončí přesně v 9:00. Rodiče prvňáčků mohou své děti doprovázet po celou dobu, mohou s nimi jít i do tříd. Školní družina je v provozu již od pondělí po skončení první hodiny normálně do 17:00. Školní jídelna je v provozu, ale je potřeba si na pondělí jídlo objednat.

Úterý – 1. ročníky mají 2 vyučovací hodiny. 2.-5. ročníky končí v 11:30. 6.-8. ročníky končí v 12:05. Od úterý je v provozu také ranní družina od 7:00.

Středa – 1. ročníky mají 3 vyučovací hodiny. 2.-8. ročníky se učí dle rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Čtvrtek – 1. ročníky mají 4 vyučovací hodiny. 2.-8. ročníky se učí dle rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Pátek – 1. ročníky mají 4 vyučovací hodiny. 2.-8. ročníky se učí dle rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

V následujícím týdnu se všechny ročníky učí dle rozvrhu.

První hromadné třídní schůzky jsou v pondělí 10. září. 1.-3. ročníky začínají v 17:00. 4.-8. ročníky začínají třídní schůzky v 17:30.

Informace o kroužcích Vám pošleme v samostatné zprávě během zítřka.

Těšíme se na shledání po prázdninách.

Jaroslav Novák


Comments are closed.