Talentová show

Některé akce se nám natolik líbí, že je opakujeme každý rok. Budeme rádi, když se na nějaké z našich akcí potkáme. Je jich vcelku dost a jistě se Vám alespoň nějaká zalíbí.

Talentová show

Talentová show je jedna z vlajkových akcí našeho žákovského parlamentu. První myšlenka vzešla přímo mezi Parťáky, tak se jmenuje náš žákovský parlament, a my jsme ji jen žákům pomohli dotáhnout. Rádi bychom, aby děti postupně zvládly celou akci připravit samy, ale vzhledem k tomu, že rok od roku je talentová show větší a větší, tak se obáváme, že pořád budou naši drobnou pomocnou ruku potřebovat. Každopádně byste nevěřili, co vše někteří naši žáci dokážou a navíc mají odvahu se předvést před obecenstvem tvořeném celou školou. Umí zpívat, tančit, recitovat, hrát na různé hudební nástroje a umí si užívat světa. A to stojí za to!