Lampiónový průvod

31. 10. 2023, Aktuality
Lampiónový průvod

Sraz je na obecním hřišti v Chýni (ulice Okružní 170). Průvod vedený svatým Martinem na bílém koni půjde jako každý rok Višňovkou až ke škole (Bolzanova 800)

Sraz je na obecním hřišti v Chýni (ulice Okružní 170). Průvod vedený svatým Martinem na bílém koni půjde ulicí Okružní ke staré škole, dále ulicí Květnová, Rudenská a ulicí Ke Skále až k budově nové školy. Na nádvoří školy (Bolzanova 800) si můžete dát svatomartinské rohlíčky a teplý jablečný mošt nebo dobroty ze stánků žáků osmých ročníků.

V 18.30 hodin bude připraveno malé ohňové představení.

Od 18.00 hodin zveme na Svatomartinské menu v ceně 480 Kč/osoba (kaldoun, husa, zelí, knedlík, štrúdl) ve školní jídelně. Je nutné si zakoupit stravenku předem přímo ve školní jídelně u paní Turské v době provozu jídelny v termínu 30. 10. – 6. 11. 2023

Parťáci ZŠ Chýně pořádají již tradiční Svatomartinskou sbírku pro nemocné děti. Podrobnější informace jsou na stránkách parlamentu.