Oznámení o zahájení veřejné zakázky malého rozsahu

31. 3. 2023, Aktuality

Rádi bychom Vás informovali o vyhlášení veřejné zakázky malého rozsahu. Jedná o dodávku bezbariérového mycího stroje.

Rádi bychom Vás informovali o vyhlášení veřejné zakázky malého rozsahu.

Mycí stroj

Podrobnosti: Dodávka 1 ks bezbariérového podlahového mycího stroje (jehož technická specifikace je uvedena v Předmětu zakázky)

Lhůta pro podání nabídky: 11. 4. 2023 do 8:00 hodin

Místo pro podání nabídky: Základní škola a Mateřská škola Chýně, Bolzanova 800, 25303 Chýně – kancelář. V případě osobního nebo poštovního doručení, elektronicky: datové schránky nj96qin

Otevírání obálek: 11. 4. 2023 do 8:30 hodin v kanceláři školy. Otevírání obálek se mohou zúčastnit všichni uchazeči. Uchazeč se může nechat zastupovat jinou osobou na základě plné moci, kterou osoba předloží komisi před otevíráním obálek.

Požadavek na způsob zpracování nabídkové ceny: Uchazeč vyplní přiložený slepý rozpočet – příloha č.2. Variantní zpracování nabídkové ceny se nepřipouští.

Předmět zakázky:

Rozměr stroje: maximální šířka 80 cm, maximální délka 140 cm, možnost otočení v chodbě široké 190 cm

Další požadavky: elektrický pojezd, minimální záběr kartáče 50 cm, dostupný servis, napouštění a vypouštění pomocí kýblů

Specifikace uklízených prostor:

Vstupní chodby 600 m2 keramická dlažba, každodenní úklid

Třídy, chodby 1500 m2 linoleum, generální úklid 2x ročně

Způsob hodnocení nabídek: Dle nejnižší nabídkové ceny, včetně DPH.

Přílohy:

Oznámení zahájení VZ