Hledáme nové kolegy – Přijďte na kávu s ředitelem

1. 2. 2023, Aktuality
Hledáme nové kolegy – Přijďte na kávu s ředitelem

Informace o volných pracovních pozicích od září 2020 a možnost nezávazného povídání

Vzhledem k růstu počtu obyvatel v obci se i naše škola každým rokem výrazně rozrůstá.

V tuto chvíli bychom rádi do našeho týmu přibrali učitele 1.stupně a na 2. stupeň učitele českého jazyka, matematiky (učíme Hejného metodou) a přírodovědných předmětů (máme spojený přírodopis, chemii a fyziku do předmětu, kterému říkáme Science)

Pokud by Vás naše škola zaujala, tak neváhejte napsat na reditel@zschyne.cz a domluvit si návštěvu školy, či se doptat na další informace. Nebo přijďte na kávu s ředitelem 18. května 2020 od 18.00 k nám do školy na adrese Bolzanova 800, Chýně.

Pokud by Vás zajímalo více informací o škole, tak čtěte dál (tyto webové stránky jsou dočasné, aktuálně pracujeme na nových). Níže naleznete alespoň základní informace o filosofii školy, našem přístupu ke vzdělávání apod.

Mgr. Jaroslav Novák, ředitel školy

ZJISTĚTE O NÁS VÍCE

Virtuálně si se mnou můžete školu prohlédnout na následujícím VIDEU

V následujícím PDF si můžete prohlédnout schema strategického plánu ZŠ Chýně Strategický plán_schema

V tomto dokumentu naleznete základní informace o našem novém vzdělávacím programu v 1.-3. ročnících  Nové ŠVP

A pokud by Vás zajímalo, jak vypadá naše vysvědčení v 1.-3. ročníku, tak si můžete ukázku prohlédnout zde Ukázka vysvědčení

A zde si můžete přečíst, jak naše nové ŠVP vnímají naše paní učitelky, co něm říkají.