Letní tábor Badota

29. 1. 2024, Aktuality
Letní tábor Badota

Stanový tábor v lese, bez elektřiny, kde největší dobrodružství nabízí brdské lesy a programem nabité hry.

Termín: 30.6.-6.7.2024

Cena: 4400,-

Místo: Nové Mitrovice, louka u hráze rybníka Drahota

Doprava: autobusem od školy v Chýni

Tábor je určen pro samostatné děti ve věku 8-12 let, které se budou těšit na dobrodružné bydlení ve stanech s podsadou v lese. Nemáme zde elektřinu (ani signál), pitnou vodu dovážíme, sami si topíme, pomáháme s vařením, mytím nádobí, topením a chystáním dřeva. Ale většinu dne hrajeme hry, objevujeme les, koupeme se v rybníku, řešíme každodenní péči o sebe, zkoušíme své dovednosti, schopnosti, vytváříme nová přátelství, zpíváme, tvoříme, vymýšlíme srandy a užíváme si léto. Hlavní vedoucí Leona Vyvialová, Kristýna Kracíková je programový vedoucí a jako zdravotník s námi jezdí paní doktorka. Vaří nám paní Turská, starší děti, které s námi jezdí už mnoho let, se starají o mladší a zasvěcují je do tajemna brdských lesů.

Letos letíme do vesmíru. Minimálně do něj budeme koukat, protože tolik hvězd jako u Drahoty je k vidění málo kde.

Máme 18 volných míst. Pokud máte pocit, že se tento typ táboru bude vašim dětem líbit, prosím, abyste vyplnili kratičký formulář: Předběžná přihláška