Talentová show 9. 2.

9. 1. 2024, Aktuality
Talentová show 9. 2.

Kulturní akce roku, na které oceníme všechny talenty.

Milí rodiče,

zveme vaše děti na Talentovou show, která se bude konat dne 9. 2. 2024 – kulturní akci žákovského parlamentu ZŠ Chýně. Nejedná se o soutěž, ale o přehlídku talentů, která je určena pro žáky ZŠ Chýně. Na společném vystoupení před celou školou budou děti předvádět svůj talent, mohou tančit, zpívat, kouzlit, bojovat, hrát divadlo, recitovat, šermovat… Show probíhá v hale, proto by mělo být vystoupení uzpůsobeno tak, aby i diváci v zadních řadách měli z vystoupení plnohodnotný zážitek.

Pro zapojení dítěte do show je potřeba:

• vyplnit tuto Přihlášku, podepsat a odevzdat do 15. 1. 2024 ve škole třídnímu učiteli,
  • vystoupení by nemělo být delší než 3 minuty,
  • poslat portrétovou fotografii dítěte, písničku (podkresová hudba, playback či doprovod pokud je potřeba) přes úschovnu na mail parlament@zschyne.cz nejpozději do 31. 1. 2024.

Těšíme se na všechny umělce

Parťáci