Tematický den 22.3 a 23.3.2023

4. 3. 2023, Aktuality
Tematický den 22.3 a 23.3.2023

V březnu nás čeká druhý tematický den. Koncept zůstává stejný jako v říjnu, neprobíhá výuka dle rozvrhu, ale děti si samy určí, jakému tématu se budu věnovat. Chtěli bychom dětem nabídnout možnost zaměřit se na jiné znalosti a dovednosti než v běžné výuce, propojit se s dětmi z různých tříd či ročníků. Nabízená témata se liší dle ročníků, podrobný seznam naleznete zde (odkazy stačí zkopírovat do prohlížeče):

1.ročník 0.-1.ročník

2.-5.ročník 2.-5.ročník

Děti si téma vybírají předem, ne až v den konání. Je nutné vyplnit formulář, ve kterém si zvolí první, druhé a třetí preferované téma a uvedou důvod svého výběru.

Co je potřeba udělat, aby se žáci mohli zapojit do tematického dne:

1. Nejprve si přečtěte všechna navrhovaná témata. Pozorně se podívejte, pro které třídy jsou určena.
  2. Vyberte si 3 nejoblíbenější témata
  3. Vyplňte přihlášku (viz formulář níže). Možnost přihlašování končí 7.3. ve 23 hodin
  4. Poté proběhne vyhodnocení. O zařazení do tématu rozhoduje pořadí přihlášení. Po 17. 3. 2022 budou dětem zaslány informace s rozdělením do skupin. Vedoucí tématu zašle e-mailem organizační pokyny k programu.

Není možné absolvovat téma určené pro jinou skupinu, než do jaké dítě ročníkem patří.

INFORMACE PRO 0.-1.ROČNÍK

• Tematický den proběhne 23.3.2023
  • čas realizace: 8.15 – 12.00 hodin (konec případně dle pokynů učitele)
  • přihláška – https://forms.office.com/e/Jh6ZFztnqc
  • nabídka témat 0.-1.ročník
  • Další tematický den proběhne 3.5. Bude opět připraven výběr témat, ze kterých si děti budou vybrat.

INFORMACE PRO 2.-5.ROČNÍK

• Tematický den proběhne 23.3.2023
  • čas realizace: 8.15 – 13.00 hodin (konec případně dle pokynů učitele)
  • přihláška: https://forms.office.com/e/Tz6ih5T1zh
  • nabídka témat 2.-5.ročník
  • Další tematický den proběhne pak 3.5. Bude opět připraven výběr témat, ze kterých si děti budou vybrat.

INFORMACE PRO 6.-9.ROČNÍK

Tematický den proběhne 22.3.2023
čas realizace: 8.15 – 13.00 hodin (konec případně dle pokynů učitele)
přihlášku NENÍ NUTNO vyplňovat, žáci pokračují v již vybraném tématu.
žáci obdrží od vyučujících daného tématu informační e-mail, ve kterém budou uvedeny organizační pokyny.

Na webových stránkách školy jsou uvedeny aktivní odkazy na přihlášky a nabízená témata.