brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Tématický den 25. října 2018

on 10.10.2018

Co je potřeba udělat, aby se žáci mohli do tematického dne zapojit:

  • Nejprve si přečtěte všechna navrhovaná témata zde. Pozorně se podívejte, pro které třídy jsou určená témata. 
  • Vyberte si 3 nejoblíbenější témata. Vyplňte dotazník  zde Pomocí rolovátka vyberte nejdříve požadované téma a v dalším rámečku napište důvod, proč se na téma hlásíte, co je motivace výběru. Takto postupujte u všech tří témat.
  • Dotazník bude spuštěn dne 11. 10. v 8 hodin. Možnost přihlašování končí 18. 10. ve 23 hodin. Poté proběhne vyhodnocení. Je zcela zřejmé, že ne každému se podaří dostat do skupiny, kterou měl za nejvíce poptávanou. Nicméně se budeme snažit, abychom naplnili touhy všech. 
  • Do 22. 3. 2018 budou žákům zaslány informace, do kterých skupin se dostaly a organizační pokyny k programu. 

Comments are closed.