Semináře pro rodiče a veřejnost

Myslíme i na rodiče, proto se snažíme do školy přilákat zajímavé lektory. Témata seminářů v naší nabídce se většinou týkají vzdělávání a výchovy.

Občas zdarma a občas za pár peněz můžete vrátit do školních škamen a dozvědět se něco nového.

Výpis seminářů pro dospělé

CESTOVATELSKÉ PŘEDNÁŠKY

Na podzim začínáme další cyklus dalších cestovatelských přednášek Olgy Böhmové. Promítání probíhá ve školním klubu, cena vstupného činí 50,- Kč. Prosíme, abyste se vždy předem registrovali na e-mail bohmova.olga@zschyne.cz.

16.10. – Nepál

27.11. – Jižní Amerika

18.3. – Indie

Indie, země plná kontrastů. Na severu majestátní Indický Himalaj, divoké zasněžené hory, buddhistická tradice a nádherné paláce, na jihu rozpálená pouštní krajina, přeplněná města plná aut, smogu a pouličních prodejců. Hinduismus, pro našince jeho “špinavé” zvyklosti a chrámy se velmi liší od nazdobených a malebných památek Buddhistů. Při tomto cestovatelském povídání vás provedu hlavně tou buddhistickou a horskou částí země, zavítáme do Himachal Pradeshe a Ladhaku. Prohlédneme si sídlo Dalajlamy, překonáme náročnou horskou cestu spojující tyto dvě oblasti a v Ladhaku se vydáme prozkoumat krásy místních hor po svých 🙂 v závěru cesty se podíváme do svatého města Hinduistů Váránasí.

Místo konání: školní klub

Registrace předem je nutná na e-mailu: bohmova.olga@zschyne.cz do 15. 3. 2024, cena. 50,- Kč