brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Mateřská škola

„Vše, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce.“

(Neobyčejné přemýšlení o obyčejných věcech, Robert Fulghum)

Jsme si dobře vědomi toho, jak důležitá je předškolní výchova a výuka pro budoucí život člověka. Máme letité zkušenosti, stále se učíme novým trendům a pracujeme na tom, aby prostředí, ve kterém stráví Vaše děti celý den bylo zábavné, prosperující a především vlídné a přátelské. Klademe veliký důraz na výběr zkušených učitelek, které jsou mnohdy prvními lidmi mimo rodinu, se kterými je dítě v celodenním kontaktu.

Hlavním cílem naší školky je harmonický vývoj a rozvoj celého člověka. Děti vychováváme tím, co děláme, co si myslíme, nikoli tím, co říkáme. 

Až zavítáte k nám do školky v Chýni, možná na Vás dolehne mírná nostalgie. Všichni se rádi vracíme ve vzpomínkách do dob, kdy každý všední den byl tak zábavný a bezstarostný. Budova školky prošla rekonstrukcí, byl nově přistaven další pavilon, třídy jsou barevné, dětmi vyzdobené a vybavené přesně podle jejich potřeb. 

Jsme si jisti, že Vaše dítě u nás prožije krásné předškolní časy, na které bude v dospělosti s úsměvem a lehkou nostalgií vzpomínat.

Více zde: http://www.mschyne.cz/