brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Loučeň 2018

Konec školního roku se nezadržitelně blíží. A s ním i již tradiční oslava Loučeň. Pokud jste ji s námi ještě nezažili, jedná se o odpolední program dne 28.6.2018. Skládá se ze dvou částí.

V době 16.30 – 19.00 vytváří program děti pro své rodiče.  V čase 19.00 – 22.00 hod připravuje program Klub rodičů, a to pro děti i rodiče. Na obě části programu je potřeba se z organizačních důvodů potřeba registrovat.

1. Úniková hra „Opusťte školu“ 16.30 – 19.00 hod
V letošním roce připravujeme s dětmi pro rodiče únikovou hru. V každé třídě bude připravena hra na 40 minut. Kdybyste náhodou nevěděli, co je úniková hra, dovolte krátké vysvětlení. Jste součástí týmu, který se dostane do uzavřeného prostoru. A má omezený čas na to, aby pomocí indícií a na sebe navazujících úkolů nalezl klíč, který jim opět umožní dostat se ven z místnosti.

V našem případě budeme mít připraveno 16 tříd, ze kterých se dá unikat. Ve všech je hra stejná, jen se odehrává v jiném prostředí. A protože je vás, rodičů, už mnoho, budeme startovat ve třech kolech, a to v 16.30, v 17.15 a v 18.00 hodin. Soutěží se v týmech, které mohou mít maximálně osm členů. Každý se může hry zúčastnit pouze jednou. Abychom vše mohli zorganizovat, potřebujeme tedy Vaše přihlášení na konkrétní čas. Můžete se s jinými rodiči domluvit a rovnou sestavit 8-mi členný tým. Registrovat se však musí každý sám za sebe s tím, že do přihlášky uvede jméno svého týmu, který si předem domluvíte. My podle toho poznáme, že patříte k sobě. Pokud tým nemáte a jste ochotni spolupracovat s přidělenými kolegy, stačí se napsat na konkrétní čas, my Vám tým najdeme 🙂

Prakticky k průběhu: Pokud se přihlásíte na např. na 16.30, je potřeba dorazit do školy 15 minut předem, tedy v 16.15 hod, nahlásit se na recepci. Bude Vám sdělena třída, do které se máte vydat. Zde se setkáte i se svým týmem. Po skončení hry musíte opustit třídu, ale můžete zůstat ve škole, dát si kávu a nostalgicky vzpomínat na vše, co s v tomto školním roce událo, co se Vaše děti naučily, zapomněly…

2. Hawai – program pro děti i rodiče 19.00 – 22.00 hod
Klub rodičů připravil bohatý veselý program plný barev, hudby a zábavy na večer. Za to velké díky! Registrace je nutná i na tuto část. Informace k této části programu najdete na stránkách Klubu:
https://klubrodicuchyne.wixsite.com/klubrodicuchyne.

REGISTRACE bude probíhat od 5.6. do 11.6. formou online formuláře, který naleznete ZDE. V tomto formuláři se budete registrovat na obě části. 

Tímto Vás srdečně zveme a těšíme se na společné nepracovní a neformální chvíle s Vámi, Vašimi dětmi a blízkými.