brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Klub rodičů

Noc s Andersenem 2019 – Harry Potter

Milí rodiče našich malých Andersenů, letošní ročník je za námi a já bych ráda poděkovala Vašim dětem za účast a Vám za podporu, kterou nám a škole při těchto akcích dáváte. Organizace takového projektu ve škole, kterou dnes navštěvuje již více než 350 dětí, není nejsnadnější, nám i tak přináší potěšení a rádi jsme jeho součástí. 

Páteční program ve stylu Harryho Pottera proběhl podle plánu. Školou se proháněly skupinky malých kouzelníků s hůlkami a bez rozdílu, zda šlo o nebelvírské, mrzimorské, zmijozelské nebo havraspárské, všechny spojovalo opravdové a upřímné nadšení, radost a veselí. 

Nebylo by Noci s Andersenem bez učitelů a rodičů, kteří se podíleli na přípravách, realizaci i nocování s Vašimi dětmi. Děkujeme každému z nich. 
Velké poděkování patří panu Michalu Čermákovi – Ovoce a zelenina U Kačenky za jeho sponzorský dar.

Video z akce, fotografie z akce jsou dostupné zde.

Budeme se těšit na příští akci Klubu rodičů a školy. Tereza Čápová

 

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolte nám, abychom Vás informovali o vzniku spolku Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Chýně. Rádi přivítáme v našich řadách nejen rodiče dětí a žáků, ale všechny, kterým záleží na rozvoji školy a školky a na rozvoji vzdělávání v obou institucích.

Vše o Klubu rodičů najdete na našich webových stránkách.

Případné dotazy směřujte na mail klub@zschyne.cz

PŘIDEJTE SE K NÁM

HLÁŠENÍ KLUBU RODIČŮ

 

Výkonný výbor Klubu:

Předsedkyně: Hana Coufalová Místopředsedkyně: Petra Škáchová Pokladník: Jana Ježková

Obecné dokumenty:

Číslo účtu Klubu – transparentní účet (zde)

2901113474/2010 Výše členského příspěvku pro rok 2019 činí Kč 500,- a prosíme o úhradu do 30.10.2019