Klub rodičů

LOUČEŇ 2019 – LETEM SVĚTEM
SOUTĚŽ ! ! !

Milí rodiče, milé děti, prosíme o shlédnutí této videopozvánky k soutěži pro žáky naší základní školy u příležitosti blížící se školní slavnosti Loučeň.

Letošní téma je LETEM SVĚTEM a na vítěze naší soutěže čeká skutečně jedinečná odměna 🤩🤩

Podpořte své ratolesti, motivujte je k zapojení do soutěže a my se budeme těšit se na jejich originální výtvory.

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolte nám, abychom Vás informovali o vzniku spolku Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Chýně. Rádi přivítáme v našich řadách nejen rodiče dětí a žáků, ale všechny, kterým záleží na rozvoji školy a školky a na rozvoji vzdělávání v obou institucích.

Vše o Klubu rodičů najdete na našich webových stránkách.

Případné dotazy směřujte na mail klub@zschyne.cz

PŘIDEJTE SE K NÁM

HLÁŠENÍ KLUBU RODIČŮ

Výkonný výbor Klubu:

Předsedkyně: Hana Coufalová Místopředsedkyně: Petra Škáchová Pokladník: Jana Ježková

Obecné dokumenty:

Číslo účtu Klubu – transparentní účet (zde)

2901113474/2010 Výše členského příspěvku pro rok 2019 činí Kč 500,- a prosíme o úhradu do 30.10.2019