brand-new-day

Základní škola Chýně

Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Dobrý březen

Dobrý březen 2019

V rámci dobrého března letos opět chystáme akce a projekty. Některé jsou nové, některé mají již tříleté výročí.

Projekt NESTĚŽUJ SI

od 1.3. minimálně do 31.3. platí ve škole zákaz stěžování. Povolená je pouze konstruktivní zpětná vazba.

 

 

Charitativní sbírka pro Azylový dům v Kladně

Charitativní běh s cílem podpořit sport pro handicapované

Dobročinný běh kolem Strahovského rybníka proběhl 21. března 2019. Na start u rybářské boudy přišli všichni dobře připraveni, běžců bylo více než 130! Uběhli jsme celkem 412 velkých koleček kolem rybníka a dalších 98 na krátkém kolečku, tedy celkem necelých 370 km.

Vydělali jsme 11.405,- Kč, k tomu přidáváme 10.000 ,- od sponzora Porsche Praha Smíchov, a to vše předáme hlavnímu partnerovi akce Cesta za snem z.s.

Standardně bylo krásné počasí, stánek s domácími koláči, bábovkami, záviny a džusem praskal ve švech, běhaly všechny věkové kategorie včetně zastánců sportu canicross – běh se psy. Na místě byly k vidění nejen vozy sponzora, ale také trenažér handbike, tak si mohl každý zkusit, jak se sportuje handicapovaným.

Děkujeme všem, kteří přišli, pekli, kupovali, prodávali, běhali, smáli se, sportovali, hráli si. Díky a přijďte za rok zase 🙂

 

 

 

 

Video z minulých let pro inspiraci

Maratón Spolu to dáme proběhne i letos

V loňském roce v březnu jsme poprvé běželi společně maratón s názvem Spolu to dáme. Vybrali jsme finanční prostředky na nové herní prvky do naší mateřské školy. Rádi bychom zachovali tradici a běželi i letos.Akce se koná 22. března 2018 u Strahovského rybníka v Chýni.POJĎTE S NÁMI UBĚHNOUT MARATON I LETOS A DOPŘÁT TAK DĚTEM DALŠÍ HERNÍ PRVKY V ZŠ CHÝNĚVíce informací je zde: http://zschyne.cz/?page_id=7381.

Zveřejnil(a) ZŠ a MŠ Chýně dne Pondělí 12. března 2018