Večerní Loučeň 2018

on 27.06.2018

Loučeň vždy připadá na předvečer rozdávání vysvědčení – letos to bude čtvrtek 28. června 2018 a ponese se v duchu Havaje.

Sledujte vývoj počasí – máme připraveny obě varianty.
Zahajujeme v 19:00 hodin.

SUCHÁ = vytrvale neprší a není velká zima a příliš mokro – program se koná venku před školou, jídlo podáváme v jídelně, grilujeme u auly, odpočinková zóna je v knihovně, sportujeme kolem školy. Sebou piknikové deky a odpovídající oblečení (případně i náhradní pro děti).

​MOKRÁ = trvalý déšť, vítr, zima – program se koná v hale, jídlo v jídelně, grilování pod střechou u cvičné kuchyně, odpočinková zóna v knihovně, průchod mezi halou a jídelnou koridorem školy.

​Při mokré variantě je potřeba, aby děti na sportování měly SPORTOVNÍ OBUV do haly. Rodiče se pro vstup přezouvat nemusí.

Po celou dobu akce si za své děti zodpovídají rodiče.

Těšíme se na hojnou účast, skvělou zábavu a věřme v krásné počasí.

Klub rodičů

Comments are closed.