DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ZMĚNA TERMÍNU

Pozor – původně plánovaný den otevřených dveří 11.března se o týden posouvá. Tedy proběhne 18. března. Ve stejných časech, tedy v 8:15, v 11:00 a v 16:30 hodin. Pokaždé je sraz v jídelně ZŠ. Po minulých zkušenostech rušíme přihlašování. Tedy můžete přijít bez rezervace.

J. Novák

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ZMĚNA TERMÍNU

Předání peněz Zdravotním klaunům

Dne 21. ledna 2019 jsme předali klaunce Klystýře Pestré plnou misku drobných, které jsme utržili na vánočních trzích v Chýni za perníčky. Ty s námi pekly ve školní kuchyňce ochotní rodiče a děti. Děkujeme všem pomáhajícím, kteří podpořili projekt Perníkové srdce a společně s námi darovali 4200,- Kč klaunům, kteří chodí léčit děti do nemocnic tím, že se s nimi smějí a pomáhají jim zapomenout na svou nemoc. Parťáci.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Předání peněz Zdravotním klaunům

Nové kroužky v 2.pololetí

Externí organizace nabízejí nově tyto kroužky:

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové kroužky v 2.pololetí

Tématický den 22.1. a 23.1.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tématický den 22.1. a 23.1.

Workshop Bubnování s Papisem Nyassem

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Workshop Bubnování s Papisem Nyassem

Kroužky do konce roku

Kroužky v ZŠ budou probíhat do 19.12. včetně. Po novém roce začínáme hned 3.1.2019.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kroužky do konce roku

Oznámení veřejné zakázky

Výzva k podání nabídek

v rámci IROP otevřené výzvy č.66 Infrastruktura vzdělávání

Název zakázky: Výstavba nové ZŠ – vybavení odborných učeben, registrační číslo: CZ06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005925

Druh zakázky: Dodávka vybavení odborných učeben

Lhůta pro podání nabídek: 7.1. 2019 do 12:00 hodin

Místo pro podání nabídky: ZŠ Chýně, Bolzanova 800, 253 03, Chýně – kancelář

Oznameni_17_12_2018

Další podklady naleznete zde.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oznámení veřejné zakázky

Vánoční trhy a besídka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční trhy a besídka

Planetárium ve škole – akce školní družiny

Dne 23. 1. v době 14:00 – 17:00 hodin proběhnou ve škole představení mobilního planetária pro děti ze školní družiny. Cena za dítě je 50,-Kč, představení bude po skupinkách dle věku dětí po 30-ti minutách. Pokud máte o akci zájem, přihlaste se u paní vychovatelky do 14. 12. 2018. Děkujeme.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Planetárium ve škole – akce školní družiny

Výlet družiny do Čechovy stodoly

Přihlášeným dětem, prosíme, dejte s sebou do batůžku: svačina, pití, pláštěnka a penízky na útratu. Platba do 7. 12. ve výši: 340,-Kč. Odjezd v 13:00, předpokládaný návrat dle dopravy do 17:30 hod.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet družiny do Čechovy stodoly