ASISTENT PEDAGOGA, VYCHOVATEL ŠK. KLUBU

ZŠ Chýně příjme od září 2018 asistenta pedagoga na 0,5 úvazku (8:00 – 12:00)

A také hledáme vychovatele do školního klubu. V čase 12:00 – 16:00 (případně do 17:00).

Ideálně se dají obě pozice kombinovat a vznikne z toho pěkný plný úvazek.

Zájemci o práci pište na reditel@zschyne.cz nebo sms na 603 276 273

Jaroslav Novák, ředitel ZŠ a MŠ Chýně

Comments Off on ASISTENT PEDAGOGA, VYCHOVATEL ŠK. KLUBU

Večerní Loučeň 2018

Loučeň vždy připadá na předvečer rozdávání vysvědčení – letos to bude čtvrtek 28. června 2018 a ponese se v duchu Havaje.

Sledujte vývoj počasí – máme připraveny obě varianty.
Zahajujeme v 19:00 hodin.

SUCHÁ = vytrvale neprší a není velká zima a příliš mokro – program se koná venku před školou, jídlo podáváme v jídelně, grilujeme u auly, odpočinková zóna je v knihovně, sportujeme kolem školy. Sebou piknikové deky a odpovídající oblečení (případně i náhradní pro děti).

​MOKRÁ = trvalý déšť, vítr, zima – program se koná v hale, jídlo v jídelně, grilování pod střechou u cvičné kuchyně, odpočinková zóna v knihovně, průchod mezi halou a jídelnou koridorem školy.

​Při mokré variantě je potřeba, aby děti na sportování měly SPORTOVNÍ OBUV do haly. Rodiče se pro vstup přezouvat nemusí.

Po celou dobu akce si za své děti zodpovídají rodiče.

Těšíme se na hojnou účast, skvělou zábavu a věřme v krásné počasí.

Klub rodičů

Comments Off on Večerní Loučeň 2018

INFO budoucí 1. třídy

Vážení rodiče,

čipy na obědy bude možné vyzvedávat až poslední týden v srpnu nebo v průběhu začátku nového školního roku.

Rajman

Comments Off on INFO budoucí 1. třídy

Obědy 29.6.2018

Vážení rodiče,

obědy na pátek 29.6.2018 jsou automaticky odhlášeny. Pokud pro své dítě budete chtít oběd, je nutné ho objednat. Výdej bude probíhat v čase 11:30-12:30.

Comments Off on Obědy 29.6.2018

Schůzka rodičů prvních tříd

Vážení rodiče,

dnešní schůzka se bude konat v Aule školy od 17:00.

Comments Off on Schůzka rodičů prvních tříd

29. 6. provoz družiny

Dne 29. 6. se v době 8.15 – 9.00 bude ve všech třídách předávat vysvědčení. Družina bude otevřena v době 9 – 17 hod. Obědy se vydávají v době 11.30 – 13.00 hod, je ale nutné si jej přihlásit.

Comments Off on 29. 6. provoz družiny

Výuka v době školy v přírodě

Děti, které se svými třídami neodjely na školu v přírodě, mají každý den výuku ve třídě 3.A, a to pouze 4 vyučovací hodiny.

Comments Off on Výuka v době školy v přírodě

Výlet do TOBOGY

Máme ještě 7 volných míst na výlet s družinou do TOBOGY pro děti ze ZŠ. Termín: 25.6. v pondělí, odjezd ve 13.30 od školy, návrat do 17 hod objednaným autobusem. Zájemci, prosíme, volejte na družinový telefon: 702 155 417, či pište na pospisilova.simona@zschyne.cz.

Comments Off on Výlet do TOBOGY

Loučeň 2018

POSLEDNÍ VÝZVA K PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LOUČEŇ ! ! !
Do pátku 15. června do 12:00 hod. bude otevřen formulář pro přihlašování na obě části Loučně – Únikovku i večerní Havaj párty.
Účast je podmíněna přihlášením, nahlásit sebe i své děti je možné ZDE

Více o akci naleznete ZDE

Comments Off on Loučeň 2018

II. kolo pozvání na kávu s panem ředitelem pro zájemce o práci v naší škole

Informace o volných pracovních místech naleznete zde, o tom, jak učíme nově na prvním stupni zde,o filosofii školy zde.

Comments Off on II. kolo pozvání na kávu s panem ředitelem pro zájemce o práci v naší škole