Noc s Andersenem

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noc s Andersenem

Dobrý březen – měsíc plný dobrých skutků, myšlenek i akcí

více informací o jednotlivých akcích naleznete zde: http://zschyne.cz/?page_id=7381

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dobrý březen – měsíc plný dobrých skutků, myšlenek i akcí

kroužky

Vážení rodiče,

v době jarních prázdnin (25.2-1.3) nebudou ve škole probíhat žádné kroužky.

Děkujeme za pochopení.

Rajman

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem kroužky

Kritéria přijetí žáků do 1. ročníku pro 2019-2020

Vzhledem k tomu, že předpokládaný počet uchazečů bude patrně vyšší než předpokládaný počet přijatých, doporučuji, aby si rodiče našli či vybrali i jinou základní školu, kde se jim líbí a kde budou mít jistotu přijetí pro případ, že do ZŠ Chýně nebude jejich dítě přijato. Zřizovatel může pro nepřijaté zajistit školu, která Vám nemusí vyhovovat ať již umístěním, či zaměřením. Proto je vždy lepší být připraven a vyvinout aktivitu dostatečně včas.    Mgr. Jaroslav Novák

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kritéria přijetí žáků do 1. ročníku pro 2019-2020

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ZMĚNA TERMÍNU

Pozor – původně plánovaný den otevřených dveří 11.března se o týden posouvá. Tedy proběhne 18. března. Ve stejných časech, tedy v 8:15, v 11:00 a v 16:30 hodin. Pokaždé je sraz v jídelně ZŠ. Po minulých zkušenostech rušíme přihlašování. Tedy můžete přijít bez rezervace.

J. Novák

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ZMĚNA TERMÍNU

Předání peněz Zdravotním klaunům

Dne 21. ledna 2019 jsme předali klaunce Klystýře Pestré plnou misku drobných, které jsme utržili na vánočních trzích v Chýni za perníčky. Ty s námi pekly ve školní kuchyňce ochotní rodiče a děti. Děkujeme všem pomáhajícím, kteří podpořili projekt Perníkové srdce a společně s námi darovali 4200,- Kč klaunům, kteří chodí léčit děti do nemocnic tím, že se s nimi smějí a pomáhají jim zapomenout na svou nemoc. Parťáci.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Předání peněz Zdravotním klaunům

Nové kroužky v 2.pololetí

Externí organizace nabízejí nově tyto kroužky:

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové kroužky v 2.pololetí

Tématický den 22.1. a 23.1.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tématický den 22.1. a 23.1.

Workshop Bubnování s Papisem Nyassem

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Workshop Bubnování s Papisem Nyassem

Kroužky do konce roku

Kroužky v ZŠ budou probíhat do 19.12. včetně. Po novém roce začínáme hned 3.1.2019.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kroužky do konce roku